شنبه , ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

تلرانس منبع تغذیه ولتاژ

تلرانس منبع تغذیه ولتاژ

تلرانس منبع تغذیه ولتاژ : منبع تغذیه (منبع تغذیه بدون وقفه (یو پی اس)) در یک کامپیوتر ولتاژهای مختلف را برای دستگاه های داخلی در یک کامپیوتر از طریق اتصالات برق تامین می کند. این ولتاژ لازم نیست به صورت دقیق باشد اما فقط می تواند به صورت بالا یا پایین توسط یک مقدار خاص، به نام تحمل،‌ متفاوت باشد.
اگر یک منبع تغذیه به بخش هایی از یک کامپیوتر یک ولتاژ خاص خارج از این تحمل را ارائه دهد، دستگاه های مجهز ممکن است به درستی و یا اصلا کار نکنند.

منبع تغذیه ولتاژ تلرانس (ATX V2.2)

توجه: برای کمک به هنگام تست یک منبع تغذیه، من هم حداقل و حداکثر ولتاژ را با استفاده از تلرانس ذکر شده محاسبه کرده ام. شما می توانید منبع تغذیه ATX پین اوت لیست جداول من را به عنوان مرجع برای جزئیاتی که در آن پین اتصال برق ولتاژ را تامین می کند، ‌استفاده کنید.

تاخیر قدرت خوب

تاخیر قدرت خوب ( تاخیر PG)‌ مقدار زمانی است که طول می کشد یک منبع تغذیه به طور کامل شروع به کار کند و شروع به ارائه ولتاژ مناسب به دستگاه های متصل کند.
با توجه به راهنمای طراحی منبع تغذیه برای پلت فرم دسکتاپ عوامل شکل ، تاخیر قدرت خوب،‌ که به عنوان تاخیر PWR_OK مندرج در سند مرتبط است، باید ۱۰۰ میلی ثانیه به ۵۰۰ میلی ثانیه باشد.
تاخیر قدرت خوب همچنین گاهی اوقات تاخیر PG و یا تاخیر PWR_OK نامیده می شود.

همچنین ببینید

اینورتر ها چگونه هستند؟

اینورتر ها چگونه هستند؟ اینورتر ها می توانند بسیار بزرگ و سنگین باشند – مخصوصا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*