شنبه , ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

یو پی اس خانگی

راهنمایی جامع برای خرید یو پی اس خانگی / یو پی اس ها بعنوان وسایل و منبع تامین دائمی برق دارای امتیازات بسیار و ویژه ای برای مصارف خانگی هستند. امروزه فروش یو پی اس خانگی بسیار متداول شده است. در گذشته یو پی اسها وسایلی غیر ضروری، تشریفاتی و گران محسوب میشدند. امروزه با توسعه هر روزه تلکنولوژی باتری ها، ساخت و عرضه این محصولات ارزانتر و آسانتر ز گذشته است.

حدود ۲۰ شرکت و برند ایرانی و خارجی(آمریکایی، آلمانی،ایتالیایی، کره ای، چینی، تایوانی،ترکی)در ایران در حال رقابت با هم در عرضه یو پی اس های خود هستند. به همین دلیلی شاهد بازه بسیار گسترده ای از قیمت و توان یو پی اس ها می باشیم. تولید کنندگان ایرانی نیز محصولات بسیار خوبی را بویژه در زمینه یو پی اسهای ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ ولت آمپر تولید میکنند که از کیفیت و قیمت بسیار خوبی برخوردارند. این یو پی اسهای ایرانی برای مصارف خانگی حداقل ۲ سال بدون مشکل کار خواهند کرد.

 

محاسبه توان مصرفی برای فروش یو پی اس خانگی

بهترین روش استفاده از توصیه کارشناسان بخش فروش یو پی اس است که با توجه به کاربرد، وسعت زیر بنا و وسایل مصرف کننده برق، توان مورد نیاز را پیشنهاد میکنند. برای مصارف خانگی توان ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ ولت آمپر مناسب است.

 
فروش یو پی اس خانگی در ایران

در ایرن استفاده از یو پی اس در خانه ها در حال گسترش است. مدیریت مصرف برق، مدیریت زمان برای کودکان و نوجوانان برای بازی های رایانه ای، امکان استفاده مطمئن برق برای کارهای خانگی و دور کاری ها و رفع عادات نامطلوب مصرف برق از جمله مزایای بیشمار آن است. یک یو پی اس باعث حفظ سلامت و طول عمر وسایل برقی می شود و مصرف برق خانوار را بهبود می بخشد. همچنین باعث افایش سطح آسایش و رفاه در مواقع قطع برق میشود. یک یو پی اس در صورت استفاده صحیح میتواند موجب صرفه جویی ۲۰ تا ۵۰ درصدی در مصرف برق شود. در این مورد و دریافت برنامه مصرف برق میتوان به کارشناسان مربوطه مراجعه کرد.

همچنین ببینید

اینورتر ها چگونه هستند؟

اینورتر ها چگونه هستند؟ اینورتر ها می توانند بسیار بزرگ و سنگین باشند – مخصوصا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*